Coach


Absolwentka Akademii Coachingu Joanny Flanagan, program Narodziny Coacha aprobowany przez ICF na poziomie ACSTH)
Szczęśliwa żona, matka w wieloletnim stażem
Praktyk biznesu
Specjalizacja: równowaga pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym
Poszukuję™ równowagi i harmonii w każdym momencie mojego życia. Wierzę™, że dystans i poczucie humoru są… niezbędną przyprawą… w relacjach z innymi. W mojej praktyce coachingowej czerpię™ z mojego wieloletniego doświadczenia kobiety biznesu i spełnionej żony i matki. Wiem, jak trudno znaleźć ‡ równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym , ale wiem również, że jest to możliwe i daje dużo satysfakcji , wewnętrznego spokoju, mocy i zadowolenia.
Doświadczenie zawodowe:
*Magister, absolwentka studiów na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Zarządzania.
*Od października 2013 uczestniczka studiów podyplomowych w zakresie Psychologii Społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
*Ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe. Przez prawie 10 lat pracował‚a dla dużych instytucji finansowych takich jak Deutsche Leasing AG, Volkswagen Bank Polska SA. i Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o. Ma na swoim koncie także współpracę™ z działem strategii wiodącej światowej agencji marketingowej. W firmach, w których pracowała zajmował‚a się™ zawsze sprzedażą i kontaktami z kluczowymi klientami. Posiada również ponad doświadczenie zawodowe jako prywatny przedsię™biorca.
*Nie tylko biznes:
*Przez ponad 4 lata świadczyła pracę Pro Bono w Zarządzie Klubu Pływackiego dla dzieci i młodzieży a także w Komisji Rewizyjnej tego klubu
*Ukończyła I stopień„ Reiki, naturalnej metody uzdrawiania.
*Matka 2 wspaniałych dzieci (Syn Maciek: były pływak i pasjonat języka chińskiego, niezwykle i wielokierunkowo utalentowany człowiek, Córka Martyna: artystka uzdolniona w tańcu i malarstwie, mądra i fantastyczna, nietuzinkowa osobowość, maż Marcin: najwspanialszy mąż ś›wiata.

Iwona Hoł‚ubiec – esencja
Jestem coachem (w trakcie ubiegania się o akredytację™ ICF), praktykiem biznesu, szczęśliwą… żoną i matką…. Specjalizuję™ się™ w coachingu work/life balance. Pracuję z osobami, które chcą  odnaleźć i utrzymać‡ równowagę™ pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Pomagam im znaleźć‡ ich własną… receptę™ na harmonię™ w życiu. Wierzę™, że każdy człowiek znajdzie w życiu to, czego prawdziwie szuka. Jeśli chcemy mieć szczęśliwe dzieci sami bądźmy szczęśliwi.