Misja / Wizja

 

rodzina

 

Misją fundacji jest przekazywanie rodzicom i opiekunom wiedzy oraz umiejętności, które pozwolą im stworzyć silną i szczęśliwą rodzinę oraz umożliwią prawidłowy i zrównoważony rozwój ich dzieci. Przekazując najlepszą wiedzę w tym zakresie, pomagamy również samym rodzicom i opiekunom rozwijać się, stawać się lepszymi ludźmi – wzorami dla naszych dzieci, które dzięki nim wyrosną na dobrych, mądrych, zdrowych i szczęśliwych ludzi.

 

INTEGRALNY ROZWÓJ DZIECI

 

JAK MOŻE WYGLĄDAĆ PRZYSZŁOŚĆ TWOJEGO DZIECKA

 

 

Wizją Fundacji Rodzice Przyszłości jest społeczeństwo, którego fundamentem jest silna i szczęśliwa rodzina – społeczeństwo mądrych, świadomych i odpowiedzialnych rodziców i opiekunów, którzy wyznają szlachetne wartości i wychowują swoje dzieci w atmosferze bezwarunkowej miłości.

Integralny model rozwoju, którym posługuje się Fundacja Rodzice Przyszłości, powstał w oparciu o doświadczenia największych pedagogów naszego wieku,  najnowszą wiedzę psychologiczną, teorie wspomagania inteligencji i umiejętności, wiedzę o tym, jak działa nasz mózg oraz w oparciu o wiedzę z dziedziny rozwoju osobistego.
Dbając o jakość swoich działań fundacja zaprosiła do współtworzenia programu integralnego rozwoju oraz gromadzenia wiedzy na ten temat uznanych ekspertów z różnych dziedzin: psychologii rozwojowej, pedagogiki, fizjoterapii, logopedii, a także najlepszych trenerów rozwoju osobistego.