Coach


Certyfikowany przez CNVC (Center for Nonviolent Communication) trener Porozumienia bez Przemocy, coach akredytowanym przez ICF (International Coach Federation), trener rozwoju osobistego, mediatorka w duchu NVC, pisarka, malarka Vedic Art.

Specjalizuje się™ we wspieraniu osób indywidualnych i organizacji w odkrywaniu i późniejszym wykorzystywaniu swojego wewnętrznego potencjału.Jako coach i trener pracuje z osobami stojącymi u progu ważnych decyzji czy zmian, takich jak zmiana kariery zawodowej, pracy, zmiana w życiu osobistym, wzrost jakoś›ci przepływu komunikacji, poprawa relacji, poszukiwanie sposobu harmonii pomiędzy ważnymi obszarami życia.

Oferuje indywidualne sesje coachingowe, warsztaty grupowe oraz mediacje. Prowadzi również sesje i warsztaty z coachingu rodzicielskiego, wspierając rodziców w budowaniu relacji z dziećmi opartej na wzajemnym zrozumieniu, szacunku i bezwarunkowej akceptacji.

W życiu ceni otwartość‡ i ciekawość‡ życia, działanie w zgodzie ze sobą oraz poczucie humoru. Chętnie działa na rzecz promowania komunikacji opartej na empatii oraz podejścia coachingowego w relacjach z drugim człowiekiem, zarówno małym jak i dużym, w środowisku rodzinnym jaki i biznesowym. Jest autorką… wielu artykułów o porozumieniu bez przemocy w relacji rodzic-dziecko, a także współautorką… książek dla rodziców i dzieci: “Dogadać się z dzieckiem. Coaching, empatia, rodzicielstwo” oraz “Przyjaciele Żyrafy. Bajki o empatii”. Prywatnie mama dwójki energicznych i ciekawych świata dzieci.