Coach


Akredytowana przez ICF coach na poziomie ACC (Associate Certified Coach)
Seksuolog
Specjalizacja: coaching relacji
Autorka programu dla Singli: Kreuj Swoje Relacje
Wierzę w to, że celem istnienia jest doświadczanie i tworzenie relacji – ze sobą…, z najbliższymi, z całym światem. Od naszego podejścia zależy to jaki ś›wiat wykreujemy dla siebie. Specjalizuję™ się w coachingu relacji. Prywatnie doświadczam życia i cieszę się™ jego kolorami oraz różnorodnością. Maluję™, gotuję, ćwiczę™ jogę, tańczę hula i pielęgnuje relacje z mężem i najbliższymi.
Praktyka coachingowa :
*500 godzin praktyki coachingowej
*Doświadczenie w coachingu indywidualnym oraz tworzeniu i prowadzeniu warsztatów rozwoju osobistego łączących coaching i ruch, wspierających kobiety w byciu aktywnymi i spełnionymi w relacjach, w życiu zawodowym i rodzinnym, między innymi dla: Warszawskiego festiwalu PROGRESSteron , EFWF Europejskiego Forum Właścicielek Firm, Edukado klubu dla mam, Akademii Kobiet Sukcesu w ramach festiwalu Babskie Lato, Akademii Tańca Sulewscy (Manufaktura Kobiecości i cykl warsztatów), Samandhi Joga (Kabaty i Centrum)
*Współautorka i współprowadząca cyklu warsztatów zorganizowanych przez stowarzyszenie Moja Białołęka-Tydzień„ Kwitnących Akacji dla młodzieży klas I i II gimnazjów w 2012 i 2013
*Edukator młodzieży współpracująca z Fundacją… Promocji Zdrowia Seksualnego im. dr. Stanisława Kurkiewicza
*Duże  doświadczenie w coaching biznesowym:
*Indywidualny biznes coaching: S&T, TPSA, PL.2012, SCM , OKI
*Coaching zespołów: AVIVA, EFWF, SCM, VIMANA