Lider biznesu


Brian Tracy jest wymieniony obok Petera Druckera, Stephena Coveya czy Welcha jako jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na Świecie. Szkoli rocznie ponad 250 tysięcy osób w dużych i i małych firmach na całym świecie w dziedzinie strategii, zarządzania, sprzedaży, rekrutacji, motywowania pracowników, rozwoju zawodowego i osobistego. Ma unikalną umiejętność prowadzenia szkoleń„ w sposób, który pobudza słuchaczy do bezzwłocznego wdrożenia w praktyce poznawanych technik i narzędzi.

W prowadzonych przez niego seminariach wzięło udział‚ ponad cztery miliony osób w 54 krajach, w tym zarządcy i kadra menadżerska takich firm jak IBM, HP, ALLIANZ, CISCO, ABB, VOLVO, CITIBANK, FORD, BMW, DELLOTIE & TOUCHE, MCDONELL, COCA COLA i wielu innych, znajdujących się w czołówce światowej gospodarki.

Jest twórcą wielu sprawdzonych programów szkoleniowych skierowanych do ludzi na każdym poziomie organizacji i wdrażanych w firmach na całym świecie. Założona przez Briana firma szkoleniowa Brian Tracy International jest obecnie jedną… z największych firm szkoleniowych, która wdraża programy według międzynarodowych standardów.

Brian Tracy jest również autorem 42 książek przetłumaczonych dotąd na 35 języków w tym światowe bestsellery : Maksimum osiągnięć,  Psychologia sprzedaży, Sposób na sukces, Sztuka zatrudniania najlepszych czy Turbocoach.